Esenler'de İntihar Eden Öğrencinin Sağlık Durumu!

Kategori: Yerel Haberler
Yayınlanma: 24 Ocak 2013
Yazdır

19 Aralık 2012 tarihinde Esenler Ressam Şevket Dağ İlkokulunda intihar eden 14 yaşındaki Bilize Mete'nin sağlık durumu iyiye gidiyor.

Esenler Ressam Şevket Dağ İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi Bilize Mete, okulda öğretmenler tarafından yapılan arama sırasında arkadaşlarına özenerek okula götürdüğü ablasının cep telefonunu yakalatınca paniğe kapıldı. İddiaya göre öğretmenleri ve müdür yardımcısı tarafından aliseine söylenmekle ve disipline sevk edilmekle tehdit edilen genç kız, korkuyla okulun 4'üncü katında bulunan sınıfın camında aşağıya atladı. Mete, 20 gün süren yaşam mücadelesini kazandı.

Olayın şokunu üzerinden atlatamayan Mete, "Okuldaki herkesin cep telefonu var. Benim olmadığı için o gün ablamın telefonunu alarak okula getirdim. Arama sırasında panikleyerek cep telefonunu sıranın altına koydum ama öğretmenim onu buldu. Öğretmenim velimi çağırarak telefonu ona vereceğini söyleyince çok korkmuştum. Aileme söylememesi için çok yalvarmama rağmen öğretmenim telefonu müdür yardımcısına verdi. İki kez giderek öğretmenime yalvardım hatta müdür yardımcısının odasına gidip aileme söylenmemesi için yalvardım. Müdür yardımcısı Mustafa Uzun, kolumdan tutarak bana kızdı ve odasından dışarı attı. Korkum daha da artmış paniklemeye başlamıştım. Sınıfa giderek pencereyle bitişik sıramda ağlamaya başladım. Bir an gözümün karardığını hatırlıyorum kendime geldiğimde hastanedeydim" dedi.

Lütfen Yorum Yazın

0
Kabül Ediyorum.
  • Hiçbir Yorum Bulunamadı
Powered by Komento